Skip to content

Cart

Your cart is empty

Heila Metallic Kiwi Dress

Sale price€49.00 Regular price€99.00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Ky fustan prej pëlhure metalike me gjatësi midi është një veshje mahnitëse dhe tërheqëse, i përkryer për ngjarje të veçanta. Fustani është i dizajnuar me një gjatësi mesatare që bie poshtë gjurit, duke ofruar një pamje elegante dhe të rafinuar. Kombinojeni me taka dhe aksesorët tuaj të preferuar.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Poliester 5% Elastik

Detajet: Dekolte në formën V

Përkujdesja: Pastrim në dorë me ujë të ftohtë

_______________________

A midi length metallic fabric dress, stunning and glamorous. Perfect for special events and formal occasions. The dress is typically designed with a midi-length hemline that falls below the knee, providing an elegant and refined look. The metallic fabric creates an unique and eye-catching look. Pair with heels and your favorite accessories.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESRER 5% SPANDEX

Details: V neckline

Care: Hand Wash Cold Only

Size:
Save 51%
Heila Metallic Kiwi Dress
Heila metallic kiwi dress Sale price€49.00 Regular price€99.00