Skip to content

Cart

Your cart is empty

Eris Red Dress

Sale price€109.00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout

Size:

Color:

Red

Fustani midi 'Eris' përmban një korset të bukur. Pjesa e sipërme e korsesë ka një bust të montuar dhe është dizajnuar për të formësuar linjat e trupit duke shtrënguar vijën e belit dhe për të krijuar një siluetë të bukur. Fundi midi bie në gjatësinë e kyçit të këmbës dhe karakterizohet me një dizajn mahnitës në pjesën e belit, duke krijuar një veshje elegante dhe plot stil që nxjerr në pah format e trupit.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester 5% Spandex 

Detajet: Dizajn unik në pjesën e belit 

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_____________________  

The 'Eris' midi dress features a beautiful corset top. The corset top has a fitted bodice and it's designed to reinforce the body's shape by cinching the waistline and create a structured silhouette with a unique detail at the waist. The midi hem falls at ankle length and features stunning side rouching, creating an elegant and stylish outfit that highlights the natural curves of the body.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Unique design

Care: Machine Wash Cold

Eris Red Dress
Eris red dress Sale price€109.00