Skip to content

Cart

Your cart is empty

Elsia Purple Dress

Sale price€119.00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout

Size:

Fustani 'Elsia' ka një gjatësi mahnitëse maxi dhe një dekolte asimetrike që të bie në sy. Ai përmban detaje unike te pjesa e belit, duke theksuar dizajnin e tij elegant. Një broshe e bukur lidh të gjithë pamjen, duke shtuar një prekje sofistikimi. Përveç kësaj, fustani përfshin një çarje të lartë te këmba, duke i dhënë një pamje të hijshme dhe moderne.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester 5% Spandex

Detajet: Detaj me broshë

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

___________________

The 'Elsia' dress boasts a stunning maxi length and an eye-catching asymmetric neckline. It features unique details at the waist, enhancing its elegant design. A beautiful brooch ties the whole look together, adding a touch of sophistication. Additionally, the dress includes a thigh-high slit, giving it a chic and modern flair.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Brooch detailing

Care: Machine Wash Cold

Elsia Purple Dress
Elsia purple dress Sale price€119.00