Skip to content

Cart

Your cart is empty

Elisa Light Green Dress

Sale price€59.00 Regular price€129.00

Fustani më elegant dhe estetikisht i bukur 'Elisa'! Një fustan maxi me rripa të hollë, me gurë shkëlqyes. 'Elisa' është fustani perfekt për një hyrje magjepsëse. I rehatshëm dhe mbyllet me një zinxhirë minimal në pjesën anësore për një pamje perfekte. Kompletoni look-un me aksesorët tuaj të preferuar.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali:95% Poliester 5% Elastik

Detajet: Rripa me gurë shkëlqyes

Përkujdesja: Pastrim në dorë me ujë të ftohtë

Gjatësia e fustanit (Matja është bërë nga nënkrahu): 145 cm / 57.08 inch

_________________________

Very few are as elegant, and ethereally beautiful as 'Elisa'! A thin-strapped maxi dress with a full-length and shiny stone detailing throughout the straps. 'Elisa' knows how to make an entrance. It is lined for comfort and enclosed by an invisible zipper at its side seam for a perfectly polished look. Complete the look with your favorite accessories.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Shiny stone detailing throughout the straps

Care: Hand Wash Cold

Dress Length (The dress is measured from the underarm): 145 cm / 57.08 inch

Size:
Elisa Light Green Dress
Elisa Light Green Dress Sale price€59.00 Regular price€129.00