Skip to content

Cart

Your cart is empty

Danne Brown Dress

Sale price€49.00 Regular price€69.00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout

Size:

Fustani 'Danne' është një pjesë magjepsëse që nxjerr në pah elegancë dhe hijeshi. Gjatësia e tij midi, rripat e hollë dhe prerja e fustanit e krijuar për të theksuar format e trupit tuaj bashkë me printe të bukura e bëjnë atë një pjesë të thelbësore të dollapit tuaj. Pavarësisht nëse zgjidhni ta vishni për një ngjarje të veçantë ose ta vishni për një shetitje, fustani 'Danne' do t'ju sigurojë të dukeni elegante.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER 5% SPANANDEX

Detajet: Material me printe 

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

___________________

The 'Danne' dress is a timeless and captivating piece that exudes elegance and grace. Its midi length, thin straps, and graceful draping hem with a beautiful pattern make it a versatile wardrobe essential. Whether you choose to dress it up for a special event or dress it down for a relaxed outing, the 'Danne' dress will ensure you look effortlessly chic and sophisticated.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANANDEX

Details: Printed fabric

Care: Machine Wash Cold

Save 29%
Danne Brown Dress
Danne brown dress Sale price€49.00 Regular price€69.00