Skip to content

Cart

Your cart is empty

Ansel Black Set

Sale price€139.00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout

Size:

Seti 'Ansel' është ajo që duhet ta keni patjetër në gardërobë këtë sezon! Pantallonat janë me bel të lartë dhe ka xhaketë me prerje të ngushë ku jep atë pamjen perfekte elegante. Kombinojeni me takat tuaja te preferuara, disa aksesorë dhe një çantë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 97% Poliester 3% Elastik

Detajet: Prerje e ngushte

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

__________________________

The 'Ansel' set is a wardrobe must-have this upcoming! Features high-waist pants, and a fit blazer that give you that perfect chic look. Pair with your favorite heels, accessories, and a bag.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Slim fit

Care: Machine Wash Cold

Ansel Black Set
Ansel black set Sale price€139.00