Skip to content

Cart

Your cart is empty

Anna Floral Dress

Sale price€49,00 Regular price€89,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Fustani ynë i bukur 'Anna' sjell në pah elegancë dhe është i dizajnuar për t'ju bërë të ndiheni më të sigurt, me printin e tij me lule, rripa dhe rrudhosjen e tij anësore për të nxjerrë në pah linjat tuaja. Ne preferojmë këtë të kombinuar me sandale të thjeshta për sezonin tuaj veror.

Modelja ka të veshur:  Masën S

Materiali: 100% POLYESTER

Detajet: Dekolte në formë zemre

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

____________________

Our beautiful dress 'Anna' exudes elegance and is designed to make you feel most confident, with its floral print, straps and the ruched detail all over to highlight your curves. We love it paired with simple strappy sandals for your summer season.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% POLYESTER

Details: a sweetheart neckline

Care: Machine Wash Cold

Size:
Save 45%
Anna Floral Dress
Anna Floral Dress Sale price€49,00 Regular price€89,00