Skip to content

Cart

Your cart is empty

Tea Dark Green Dress

Sale price€29.00 Regular price€69.00

Fustani 'Tea' është shumë i thjeshtë dhe i rehatshëm. Materiali me thurje dhe mjaft elastik që është perfekt për çdo formë trupore e bën këtë fustan ideal per t’u kombinuar me gjithëçka. Ka mëngë të gjata, jakë të lartë dhe zinxhirë përpara. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Poliester 5% Elastik

Detajet: Zinxhirë në pjesën para

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

Gjatësia e fustanit (Matja është bërë nga nënkrahu): 101 cm / 39.76 inch

_________________

The 'Tea' dress is so simple and comfortable. The ribbed and stretchy fabric that is perfect for anybody's shape makes it ideal to combine with anything. Features long sleeves, a high neckline, and a front zipper. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Front zipper

Care: Machine Wash Cold

Dress Length (The dress is measured from the underarm): 101 cm / 39.76 inch

Size:
Tea Dark Green Dress
Tea Dark Green Dress Sale price€29.00 Regular price€69.00