Skip to content

Cart

Your cart is empty

Miera Ecru Cover Up

Sale price€49,00 Regular price€62,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Ky mini fustan do jetë prezent në pushimet e juaja verore për një pamje tërheqëse dhe feministe. I krijuar nga një material rrjete dhe dizajni transparent, mini fustani 'Miera' do të tërheq vëmendjen dhe bie në sy. Përmban një dekolte të mbyllur dhe mëngë të gjata. Visheni me sandalet tuaja të preferuara dhe aksesorë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% Acrylic

Detajet: Material transparent

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

____________________

This mini dress will be present in your summer holidays with an attractive and feminist look. Crafted from a mesh material and transparent design, the 'Miera' mini dress is eye-catching and eye-catching. Featuring a scoop neckline and long sleeves. Dress it up with your favorite sandals and accessories.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% Acrylic

Details: See through

Care: Machine Wash Cold

Size:
Save 21%
Miera Ecru Cover Up
Miera Ecru Cover Up Sale price€49,00 Regular price€62,00