Skip to content

Cart

Your cart is empty

Elara Black Dress

Sale price€69.00 Regular price€99.00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout

Size:

Fustani midi 'Elara' përmban një korse të bukur. Pjesa e sipërme e korsesë ka një bust të montuar dhe është dizajnuar për të formësuar linjat e trupit duke shtrënguar vijën e belit dhe për të krijuar një siluetë të bukur. Fundi midi bie në gjatësinë e kyçit të këmbës dhe karakterizohet me një dizajn mahnitës anash, duke krijuar një veshje elegante dhe plot stil që nxjerr në pah format e trupit.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester 5% Spandex

Detajet: Fustan midi me korset

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

____________________

The 'Elara' midi dress features a beautiful corset top. The corset top has a fitted bodice and it's designed to reinforce the body's shape by cinching the waistline and create a structured silhouette. The midi hem falls at ankle length and features stunning side rouching, creating an elegant and stylish outfit that highlights the natural curves of the body.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Midi dress with corset

Care: Machine Wash Cold

Save 30%
Elara Black Dress
Elara black dress Sale price€69.00 Regular price€99.00