Skip to content

Cart

Your cart is empty

Desire Black Dress

Sale price€89.00 Regular price€129.00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout

Size:

Fustani më elegant dhe tërheqës 'Desire'! Një fustan maxi me rripa të hollë, me material që shkëlqen. 'Desire' është fustani perfekt për një hyrje magjepsëse. I rehatshëm dhe mbyllet me një zinxhirë minimal në pjesën prapa për një pamje perfekte. Kompletoni look-un me aksesorët tuaj të preferuar.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Poliester 5% Elastik

Detajet: Material me shkëlqim

Përkujdesja: Pastrim në dorë me ujë të ftohtë

Gjatësia e fustanit (Matja është bërë nga nënkrahu): 155 cm / 61.02 inch

______________________

Very few are as elegant, and ethereally beautiful as 'Desire'! A thin-strapped maxi dress with a full-length and sequin fabric. 'Desire' knows how to make an entrance. It is lined for comfort and enclosed by an invisible zipper at the back side for a perfectly polished look. Complete the look with your favorite accessories.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Sequin Fabric

Care: Hand Wash Cold

Dress Length (The dress is measured from the underarm): 155 cm / 61.02 inch

Save 31%
Desire Black Dress
Desire black dress Sale price€89.00 Regular price€129.00