Skip to content

Cart

Your cart is empty

Bailee Royal Dress

Sale price€189.00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout

Size:

Fustani 'Bailee' është një veshje për të gjitha rastet. Ka një gjatësi maxi dhe detaje të veçanta që krijojnë siluet të bukur. Në pjesën e përparme, ka kupa të vendosura strategjikisht, një dekolte të hapur, dhe gjithë fustani është zbukuruar me gurë dekorativë. Mund të vishet në dy mënyra. Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester 5% Spandex

Detajet: Gurë zbukurues në të gjithë fustanin

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

__________________

The 'Bailee' dress is an all-occasion garment. It features a maxi length and unique details that create beautiful silhouettes. At the front, it has strategically placed cups, an open neckline, and the entire dress is adorned with embellished stones. It can be worn in two ways.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Rhinestones all over the dress

Care: Machine Wash Cold

Bailee Royal Dress
Bailee royal dress Sale price€189.00