Skip to content

Cart

Your cart is empty

Arney Cherry Dress

Sale price€109.00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout

Size:

Color:

Cherry

Fustani midi me dantellë të plotë është një stil klasik, i përshtatshëm për çdo rast. I dizajnuar për të ofruar rehati dhe elegancë, ky fustan përmban një jakë elegante, detaje dekorative me kopsa dhe stof dantelle të hollë që nxjerr në pah bukurinë dhe sofistikimin. Perfekt për të bërë një deklaratë mode ndërkohë që ndiheni shumë bukur.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Poliester 5% Elastik

Detajet: Detaje me dantellë

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

__________________

This full lace midi dress is a classic and timeless style suitable for every occasion. Designed to offer comfort and elegance, this dress features a stylish collar, decorative button-up detail, and intricate lace fabric that exudes beauty and sophistication. Perfect for making a fashion statement while feeling fabulous.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Lace details

Care: Machine Wash Cold

Arney Cherry Dress
Arney cherry dress Sale price€109.00