Skip to content

Cart

Your cart is empty

ARIA PEWTER

Sale price€49.00 Regular price€99.00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Platformat joshëse 'Aria' Pewter janë bërë për ju. Këto sandale ju jepin siguri dhe rehati në çdo event. Ato kanë një rrip mbështetës tek kyçi i këmbës dhe një takë të lartë që balancohet nga një platformë e konsiderueshme në pjesën para. Vishni tuajat me një fustan midi, maxi apo pantallona të gjera.

Lartësia e përafërt e takës: 12.8 cm / 5.03" (inch)

Lartësia e përafërt e platformës: 2.5 cm / 1" (inch)

Materiali: Lëkurë Artificiale dhe gurë

Ngjyra: Gri

___________________

The 'Aria' Pewter glamorous platforms are made for you. They are certain to make a statement at your next event. They have a supportive ankle strap and set on a towering block heel that's balanced by a sizeable platform. Wear yours with a midi or maxi dress or wide-leg pants.

Heel Height approx.: 12.8 cm / 5.03" (inch)

Platform Height Approx.: 2.5 cm / 1" (inch)

Fabric: PU Leather and Stones

Color: Pewter

Size:
Save 51%
ARIA PEWTER
Aria pewter Sale price€49.00 Regular price€99.00