Skip to content

Cart

Your cart is empty

Sereia Red Dress

Sale price€89.00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout

Size:

Fustani 'Sereia' është një veshje elegante dhe me stil që kombinon një gjatësi të bukur me një dizajn të veçantë. Përmban dekolte të hapur dhe me mëngë të gjata për një ndjesi komode.  Me një detaj të rrudhosur të pjesës para që shton veçantinë e fustanit, ai mund të vishet lehtësisht, duke ofruar pamje me stil për çdo event.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 97% Poliester 3% Elastik

Detajet: Detaje me rrudhje

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_____________________

The 'Sereia' midi dress is an elegant and stylish piece that combines a flattering length with unique design elements. It features a open neckline that adds sophistication to the overall look, and long sleeves for a comfortable feel.

Model is wearing: Size S

Fabric: 97% Polyester 3% Spandex

Details: Ruched detailing

Care: Machine Wash Cold

Sereia Red Dress
Sereia red dress Sale price€89.00