Skip to content

Cart

Your cart is empty

RUT SILVER PATENT

Sale price€30.00 Regular price€52.00

Këpuca jonë 'Rut' prej lëkure të shkelqyeshme argjendi, është thelbi i elegancës klasike. E vendosur në një stileto të hollë dhe të lartë, kjo këpucë ka një pamje të bukur dhe në pjesën para është me majë. Rrëmbejeni shikimin duke veshur këto taka përrallore. Janë një pjesë e domosdoshme për garderobën e këpucëve të çdo gruaje.

Lartësia e përafërt e takës: 10.5 cm / 4.13 " (inch)

Materiali: Lëkurë artificiale

Ngjyra: Argjend e shkëlqyeshme

______________

The classic 'Rut' heel in silver patent leather is the essence of classic elegance. Set on a sky-high, thin stiletto, this pair has a dramatic arch and a sleek pointed toe. Steal the show when wearing these fabulous heels. They are a must-have piece for every woman's wardrobe.

Heel Height approx.: 10.5 cm / 4.13 " (inch)

Fabric: PU Leather

Color: Silver Patent

Size:
RUT SILVER PATENT
RUT SILVER PATENT Sale price€30.00 Regular price€52.00