Skip to content

Cart

Your cart is empty

Nemina Black Glitter Dress

Sale price€59.00 Regular price€99.00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout

Size:

Po kërkoni të krijoni një përshtypje në takimin tuaj të ardhshëm? Njihuni me fustanin ‘Nemina’. E disponueshme në katër ngjyra të veçnta, ajo është punuar nga një pëlhurë me gurë shkëlqyes në të gjithë fustanin. Ka prerje të hapura dhe mëngë të gjata.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 97% Poliester 3% Elastik

Detajet: Prerje të hapura

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

________________________

Looking to make a statement on your next dinner date? Meet the 'Nemina' dress. Available in four standout colors, it’s crafted from a fabric with rhinestones all over the dress. It’s framed with open cuts and long sleeves.

Model is wearing: Size S

Fabric: 97% Polyester 3% Spandex

Details: Open cuts

Care: Machine Wash Cold

Save 40%
Nemina Black Glitter Dress
Nemina black glitter dress Sale price€59.00 Regular price€99.00