Skip to content

Cart

Your cart is empty

NATALIA NUDE

Sale price€129.00

Këpuca 'Natalia’ është një takë mahnitëse dhe shumë e rehatshme. E punuar nga materialli polimer plastik PVC, dhe me pjesë e sipërme prej lëkure faux. Kristalet i shtojnë një magjepsje të pagabueshme këpucës transparente. Ato janë të vendosura në një takë të lartë dhe në pjesën para me majë të mprehtë. Kombinojini me fustanin tuaj të preferuar për një dukje përfekte.

Lartësia e përafërt e takës: 11 cm / 4.3" (inch)

Materiali: Polimer plastik PVC dhe lëkure faux.

Ngjyra: Nude

* Rekomandohet gjysëm numri më i vogël se numri juaj i rregullt

_________________________

The 'Natalia' pump is a stunning statement heel. Made with Polyvinyl Chloride textile material, and faux leather upper sole. The crystals add unmistakable glamour to this transparent pointy-toe pump. They’re set on a sensual high stiletto heel that perfectly complements the sharp point toe. Style with your fave party dresses to steal the show.

Heel Height Approx.: 11 cm / 4.3" (inch)

Material: Polyvinyl Chloride textile material and faux leather

Color: Nude

* Half size smaller than your usual size is recommended

Size:
NATALIA NUDE
NATALIA NUDE Sale price€129.00