Skip to content

Cart

Your cart is empty

Naiya Black Dress

Sale price€129.00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout

Size:

'Naiya' një krijim luksoz i dizajnuar për t'ju bërë të shkëlqeni në çdo ngjarje. Materiali i tij e bënë atë akoma më luksoz. Fustani ka dekolte të hapur për elegancë, ndërsa rripat unikë me gurë shkëlqyes, i japin një sharm produktit. 'Naiya' është zgjedhja juaj për gala, festa dhe dasma.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polister 5% Elastik

Detajet: Detaj me kops zbukuruese

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_______________________

'Naiya' a luxurious masterpiece designed to make you shine at any event. Its radiant fabric create a unique and eyecatching design. The dress has open decolete, while the unique gem shoulder straps add ethereal charm. With its perfect fit and captivating design, 'Naiya' is your go-to for galas, parties, and weddings.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Shimmery buckle

Care: Machine wash cold

Naiya Black Dress
Naiya black dress Sale price€129.00