Skip to content

Cart

Your cart is empty

Louisa Dark Green Bodysuit

Sale price€19.00 Regular price€42.00

Nëse po kërkoni një bodysuit të përditshëm që duket elegante dhe me shumë mundësi për tu stiluar, bodysuiti jonë 'Louisa' është zgjedhja perfekte. Dizajnuar nga pëlhura e butë e gomës, me mëngë të gjata dhe një zinxhir në pjesën para. Kombinojeni me pantallonat apo fundin tuaj të preferuar. Për një pamje më tërheqëse shtoni disa aksesorë dhe një çantë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Poliester 5% Elastik

Detajet: Zinxhirë në pjesën para

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

______________________

If you’re looking for an everyday essential piece which looks sleek, slender, and perfectly versatile, meet our 'Louisa' Bodysuit. Designed from jersey fabric, featuring long sleeves and a zipper in the front. Pair with your favorite pants or skirt. For a captivating look add some accessories and a bag.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Front zipper

Care: Machine Wash Cold

Size:
Louisa Dark Green Bodysuit
Louisa Dark Green Bodysuit Sale price€19.00 Regular price€42.00