Skip to content

Cart

Your cart is empty

Lillie Baby Blue Dress

Sale price€89.00

Fustani jonë 'Lillie' është kaq elegant. Përshtatja në pjesën para, pas dhe anash siguron mbështetje të plotë. Ka një dekolte të hapur dhe pa rripa. Ne e duam të kombinuar me sandale të thjeshta për netët tuaja të verës.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Poliester 5% Elastik 

Detajet:Me krahë të lëshuar

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

______________________

Our 'Lillie' dress is so elegant. Wrapped decolte shape in the front and back sides provide ultimate support. It has a flattering strapless cut and is ruched for an hourglass effect. We love this teamed with simple strappy sandals for your summer nights out.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Off shoulders

Care: Machine Wash Cold

Size:
Lillie Baby Blue Dress
Lillie Baby Blue Dress Sale price€89.00