Skip to content

Cart

Your cart is empty

Lillian Magenta Dress

Sale price€79,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Njihuni me fustanin tonë të ri 'Lillian'. Pjesa poshtë e fustanit shtrihet në mënyrë perfekte mbi linjat tuaja. Dizajni unik ju jep mundësi të panumërta stilimi në varësi të preferencave tuaja personale. Veshja ka një dekolte V që i shton një prekje elegante pamjes tuaj. 'Lillian' është krijuar për të dhuruar ndjenja të feminitetit dhe elegancës. Pamje e përkryer me taka dhe aksesorë.

Modelja ka të veshur:  Masën S

Materiali: 97% POLYESTER 3% SPANDEX

Detajet: Opsione te pafundshme stilimi

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

____________________________

Meet our new dress 'Lillian'. The long skirt drapes gracefully over the hips. The unique design gives you endless options for styling depending on your personal preferences. The dress features a V-neckline that adds an elegant touch to the overall look. 'Lillian' is designed to create feelings of femininity and elegance. Perfect look with heels and accessories.

Model is wearing: Size S

Fabric: 97% POLYESTER 3% SPANDEX

Details: Endless wearing options

Care: Machine Wash Cold

Size:
Lillian Magenta Dress
Lillian Magenta Dress Sale price€79,00