Skip to content

Cart

Your cart is empty

Lilie Black Dress

Sale price€39,00 Regular price€59,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Prezantojmë fustanin 'Lilie', ky fustan me gjatësi mini nxjerr sharm dhe joshje me pëlhurën e tij të ndërlikuar të dantellave, duke zbukuruar çdo pjesë të fustanit. Ky fustan përmban kopsa në pjesën para dhe përbëhet nga një material transparent. 'Lilie' është zgjedhja perfekt për një natë të mbushur me të qeshura dhe momente të bukura me shoqëri.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% Poliester

Detajet: Fustan mini me dantelle

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_________________________

Introducing the 'Lilie' dress, this mini-length dress exudes charm and allure with its intricate lace fabric, adorning every inch in delicate, romantic patterns. This dress has buttons in the front, this dress is made from a transparent lace material. Perfect for a night filled with laughter and shared moments, the 'Elaila' dress.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% POLYESTER

Details: Mini dress with lace

Care: Machine wash cold

Size:
Save 34%
Lilie Black Dress
Lilie black dress Sale price€39,00 Regular price€59,00