Skip to content

Cart

Your cart is empty

Liara White Dress

Sale price€19.00 Regular price€42.00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Për të theksuar format trupore, fustani 'Liara' është punuar nga pëlhurë e butë, e përshtatshme për të gjitha eventet tuaja të veçanta. Me dizajnin e saj të thjeshtë dhe pa rripa, 'Liara' do të magjeps nga çdo kënd. Kombinojeni me taka, aksesorë minimalë dhe lëreni të jetë në qendër të vëmendjes.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Poliester,5% Elastik

Detajet: Dizajn pa mëngë

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_____________________

Draping beautifully over the feminine form, the 'Liara' Dress is crafted from a soft fabric, suitable for all your special occasions. With its simple and strapless design, 'Liara' will fascinate from every angle.Pair with heels, and minimal accessories, and let her take center stage.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER,5% SPANDEX

Details: Strapless design

Care: Machine Wash Cold

Size:
Save 55%
Liara White Dress
Liara white dress Sale price€19.00 Regular price€42.00