Skip to content

Cart

Your cart is empty

Hinea Black Dress

Sale price€49.00 Regular price€62.00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout

Size:

Fustani 'Hinea' duket shum tërheqës dhe flirtues. Fustani është nga një material i butë i thurur që është aq i rehatshëm për tu veshur. Përmban gjatësi midi, dekolte të mbyllur dhe një dizajn të veqantë poshtë tek këmbët . Ne e duam mënyrën sesi 'Hinea' përshtatet në trup. Kombinojeni me takat apo atletet tuaja të preferuara.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Najlon, 5% Elastik

Detajet: Material i butë i thurur dhe transparent

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

___________________

Fun, flirty and fabulous, the 'Hinea' dress. It's from a soft knitted fabric that is so comfy to wear. With a midi hem, this dress features a closed neckline and a unique design down the legs. We love the way 'Hinea' fits on the body. Pair yours with your favorite heels or sneakers.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% NYLON, 5% SPANDEX

Details: Soft knitted fabric and see through

Care: Machine Wash Cold

Save 21%
Hinea Black Dress
Hinea black dress Sale price€49.00 Regular price€62.00