Skip to content

Cart

Your cart is empty

Eden White Dress

Sale price€69,00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout


Fustani 'Eden' është absolutisht mahnitës dhe i përsosur për motin e nxehtë me një dizajn modern që tregon elegancë dhe sofistikim. Pëlhura e lehtë siguron rehati maksimale duke e bërë atë të përshtatshëm për ditët e nxehta. Gjatësia maxi zgjat siluetën dhe krijon një pamje të këndshme. Pavarësisht nëse jeni duke marrë pjesë në një festë, në një dasmë në plazh ose thjesht duke shëtitur përgjatë plazhit, ky fustan me siguri do t’ju bëjë të ndiheni komod.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 50% RAYON 50% LINEN

Detajet: Dizajn Modern

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

______________________

The 'Eden' dress is absolutely stunning and perfect for hot weather! The dress features a modern design that exudes elegance and sophistication. The lightweight fabric ensures maximum comfort and breathability, making it suitable for sweltering days. The maxi length design elongates the silhouette and creates a flowy, graceful appearance. Whether you're attending a garden party, a beach wedding, or simply strolling along the beach, this dress is sure to make a statement while keeping you cool and comfortable.

Model is wearing: Size S

Fabric: 50% RAYON 50% LINEN

Details: A modern design 

Care: Machine Wash Cold

Size:
Eden White Dress
Eden White Dress Sale price€69,00