Skip to content

Cart

Your cart is empty

Aroa Royal Dress

Sale price€119.00

Tax excluded. Shipping calculated at checkout

Size:

Fustani 'Aroa' ka një dekolte të hapur me detaje lidhëse në pjesën e gjoksit, duke e bërë atë shumë veror. Ka një gjatësi maxi dhe detaje të rrudhosura në pjesën e belit. Fustani 'Aroa' është ideal për këtë sezon.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester 5% Spandex

Detajet: Detaje të rrudhosura në pjesën e belit

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

____________________

The 'Aroa' dress features an open neckline with tie details at the chest, giving it a very summery vibe. It has a maxi length and ruched details at the waist. The 'Aroa' dress is ideal for this season.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Twist detailing at the waist

 Care: Machine Wash Cold

Aroa Royal Dress
Aroa royal dress Sale price€119.00