Label Nue

Vandra Ivory Multi Dress

€69

Fustani 'Vandra' është kaq femëror dhe ju jep ndjesi verore. Përmban një gjatësi midi, rripa delikatë të hollë, dekolte të lëshuar dhe një çarje në pjesën anash të këmbës. Ky fustan është bërë me printe të bukura florale. Visheni tuajin me taka neutrale.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% Polyester

Detajet: Printe florale

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

______________________

The 'Vandra' is so feminine and gives you a summer feels. Features a midi length, delicate slim straps, draped cowl neckline and a flattering side slit. This dress is decorated in a beautiful floral print. Wear yours with neutral heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% Polyester

Details: Floral prints

Care: Machine Wash Cold

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed