Label Nue

Tihana Mocha Dress

€52

Fustani midi 'Tihana' është shumë i thjeshtë dhe i rehatshëm. Prerë nga materiali i lehtë i gomës, rripa të hollë, dekolte e hapur dhe ka një përshtatje përfekte në trup. Visheni me taka dhe një çantë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 90% Polyester 10% Spandex

Detajet: Përshtatje të ngushtë

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët, Pastrim kimik

_____________________

The 'Tihana' midi dress is so simple and comfortable. Cut from lightweight jersey that feels so soft, slim straps, open decollete and it has a slim fit that hugs your curves perfectly. Style yours with heels and a bag.

Model is wearing: Size S

Fabric: 90% Polyester 10% Spandex

Details: Slim fit

Care: Machine wash cold or Dry clean only

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed