Skip to content

Shporta

Shporta juaj eshte bosh

Sophie Black Dress

Sale price€129.00

Tax excluded.

Size:

Color:

Black

Fustani 'Sophie' është shumë i veçantë. Me detaje të thjeshta, por që e bëjnë shumë elegant. Ai ka një dekolte të hapur dhe kupa të vendosura në pjesën e gjoksit. Ka një gjatësi mesi dhe detaje me ngjyrë të hapur në pjesën e fundit. Perfekt për këtë sezon.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali:95% Polyester 5% Spandex

Detajet: Gjatësi te mesme 

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët apo pastrim kimik

_______________________ 

The 'Sophie' dress is very special. With simple details that make it very elegant. It has an open neckline and cups placed in the chest area. It has a tea length and light-colored details at the bottom. Perfect for this season.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Tea length

Care: Machine Wash Cold or Dry Clean

Sophie Black Dress
Sophie black dress Sale price€129.00