Skip to content

Shporta

Shporta juaj eshte bosh

Silia Violet Glitter Dress

Sale price€109.00

Tax excluded.

Size:

Fustani 'Silia' është një veshje elegante dhe me stil që kombinon një gjatësi të bukur me një dizajn të veçantë. Përmban një jakë të gjatë që i shton sofistikimin pamjes së përgjithshme dhe pa mëngë për një ndjesi komode. Për më tepër, fustani vjen me kupa të integruar që ofrojnë mbështetje dhe krijojnë një siluetë më të këndshme. Pëlhura rrjetë dhe me shkëlqim shton një teksturë në dizajn, duke e bërë atë të dallohet nga veshjet e tjera. Në përgjithësi, ky fustan është një opsion perfekt për raste të veçanta ose evente zyrtare, dhe sigurisht që do të lërë një përshtypje mahnitëse.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Poliester 5% Elastik

Detajet: Me qafë të lartë

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

____________________

The 'Silia' midi dress is an elegant and stylish piece that combines a flattering length with unique design elements. It features a mock neck that adds sophistication to the overall look, and no sleeves for a comfortable feel. Additionally, the dress comes with built-in cups that provide support and create a more flattering silhouette. The ruched mesh shimmer fabric adds a touch of texture and dimension to the design, making it stand out from other midi dresses. This dress is a stunning option for special occasions or formal events, and it's sure to turn heads and make a lasting impression.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Turtle Neck

Care: Machine wash cold

Silia Violet Glitter Dress
Silia violet glitter dress Sale price€109.00