Skip to content

Shporta

Shporta juaj eshte bosh

SANDY BLACK

Sale price€49.00 Regular price€99.00

Tax excluded.

Size:

Modeli ikonë i platformës 'Sandy' me një takë marramendëse është krijuar për të nxjerrë në pah siluetën femërore, duke i dhënë asaj sensualitet dhe elegancë. Një dekolte e hapur mbështjell butësisht këmbën, duke mbaruar me një dekolte të vogël që nxjerrë në pah gishtat. E përkryer për eventet tuaja. 

Lartësia e përafërt e takës: 13.5 cm / 5.31 " (inch)

Materiali:  Lekurë artificiale 

Ngjyra: E zezë

The iconic 'Sandy' platform model with a staggering heel is made to highlight the feminine silhouette, giving it sensuality and elegance. A curved décolleté gently encases the foot, plunging down to a revealing toe cleavage that finishes in a sensual peep toe. 

Fabric:  PU Leather 

Color: Black

Save 51%
SANDY BLACK
Sandy black Sale price€49.00 Regular price€99.00