Label Nue

REDA ORANGE SET

€49

Cover Up 'Reda' e kombinuar me shaminë e kokës është stili i rafinuar i veshjeve të plazhit. E prerë nga një pëlhurë e shkëlqyeshme me printe, fundi përmban një lidhëse të rregullueshme në pjesën para dhe një gjatësi të shkurtër. Shamia e kokës përmban një pëlhurë të butë të mëndafshtë dhe mund të stilohet në mënyra të ndryshme.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100 % Polyester

Detajet: Set dy pjesësh

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

________________________

This 'Reda' pareo cover-up complemented with the matching head scarf is the refined beachwear style. Cut on the bias from lustrous print fabric, the skirt features an adjustable wrap tie and a mini length. The head scarf features soft silky fabric and can be styled in multiple ways.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100 % Polyester

Details: Two-piece set

Care: Machine Wash Cold

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed