Label Nue

Orietta Pale Green Dress

€62

Ky krijim i bukur dhe femëror është gjithçka që ju nevojitet për sezonin e ri. I bërë me printe me lule dhe është i rrudhosur për një përshtatje të ngushtë. Shfaq mëngë të gjata dhe dekolte të hapur. Kompletojeni dukjen tuaj me disa taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 100% Polyester

Detajet: Printe florale

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

____________________

This pretty and feminine creation is all you need for the new season. Made with floral prints and is ruched for a flattering close fit. Features pretty long sleeves and open decollete. Complete the mini hem with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% Polyester

Details: Floral prints

Care: Machine Wash Cold

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed