Label Nue

NESSIE ORANGE SET

€62

Duke vënë bukur në pah formën femërore, seti “Nessie” është ajo që ju nevojitet këtë verë. Prerë nga sateni ynë i shkëlqyeshëm me një fund tërheqës me gjatësi midi, me lidhëse të rregullueshme, duke krijuar një siluetë me përshtatje perfekte. Bluza përmban një bust të lëmuar me një dekolte të hapur dhe e rrudhosur në pjesën lartë. Një opsion elegant për veshjet e plazhit të kësaj vere.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Poliester 5% Elastik

Detajet: Set dy pjesësh

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

________________________

Highlighting the female form so beautifully, the 'Nessie' set is what you need this summer. Cut from our lustrous silk satin in an appealing midi-length skirt, with an adjustable wrap tie creating a beautiful hourglass silhouette. The top features a smooth bust with a plunging neckline and a gathered ruched panel hem. A stylish option for this summer’s beachwear.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Two-piece set

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed