Skip to content

Cart

Your cart is empty

Marisol Black Dress

Sale price€75.00 Regular price€99.00

Në fustanin 'Marisol' do të jeni shembulli përfekt i elegancës dhe joshjes. Pëlhura e saj metalike, detajet e rrudhosura, dekolteja e mbyllur dhe dizajni i hapur tek këmba krijojnë një pamje mahnitëse që do t'ju bëjë të dukeni magjepsëse në çdo event.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 98% Polyester 2% Spandex

Detajet: Pjesa e këmbës e hapur  

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët.

_____________________

In the 'Marisol' dress, you'll be the epitome of holiday elegance and allure. Its metallic fabric, ruched detailing, closed neckline, and open leg design create a show-stopping ensemble that's bound to make you the star of any holiday gathering.

Model is wearing: Size S

Fabric: 98% Polyester 2% Spandex

Details: Open leg

Care: Hand Wash Cold Only

Size:
Marisol Black Dress
Marisol Black Dress Sale price€75.00 Regular price€99.00