Label Nue

Leona Neon Fuchsia Dress

€55

'Leona' është fustani më i bukur midi i cili ju nevojitet këtë verë. Fustani është bërë nga materiali i gomës që është shumë i rehatshëm dhe ka rrudha që japin përshtatjen perfekte në trup. Visheni me takat tuaja të preferuara.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 92% Polyester 8% Spandex

Detajet: Përshtatjë të ngushtë për trupi

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

________________________

The 'Leona' is the prettiest midi dress you need this summer. It's made from soft stretch jersey that's really comfortable and has flattering ruching that hugs and sculpts the figure. Wear it with your favorite heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 92% Polyester 8% Spandex

Details: Slim Silhouette

Care: Machine Wash Cold

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed