Label Nue

Jolene Bronze Dress

€79

Ky fustan është shumë perfekt për këtë sezon. Fustani është i prerë nga materiali saten me shkëlqim që duket shumë elegant në trup. Fustan 'Jolene' përshtatet për trupi në pjesën e belit dhe ijëve për të shfaqur linjat tuaja në mënyrë perfekte. Ka shirita të hollë dhe detaj të hapur në pjesën e këmbës. Kombinojini me taka ose sandale.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester, 5% Spandex

Detajet: Prerë nga materiali saten me shkëlqim

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_______________________

This dress is bringing some cool yet elegant vibes this season. This dress is cut from glossy satin material that drapes so elegantly over the body. The 'Jolene' dress ruches at the waist and hips to flatter your figure. It has thin straps and sides open leg detail. Style yours with heels or sandals.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester, 5% Spandex

Details: Cut from glossy satin material

Care: Machine Wash Cold

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed