Skip to content

Shporta

Shporta juaj eshte bosh

Janine Dress

Sale price€89,00

Tax excluded.


Fustani 'Janine' është një veshje elegante dhe me stil që kombinon një gjatësi të bukur me një dizajn të veçantë. Përmban një jakë që i shton sofistikimin pamjes së përgjithshme dhe pa mëngë për një ndjesi komode. Me një detaj të rrudhosur të pjesës para që shton veçantinë e fustanit, ai mund të vishet lehtësisht, duke ofruar pamje me stil për çdo event. Dizajni unik ju jep mundësi të stilimi në varësi të preferencave tuaja personale.    

Modelja ka të veshur:    Masën S      

Materiali:   97% Polyester 3% Spandex    

Detajet: Detaje te rrudhosura në pjesë para


Përkujdesja:   Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët                      

The 'Janine' midi dress is an elegant and stylish piece that combines a flattering length with unique design elements. It features a neckline that adds sophistication to the overall look, and no sleeves for a comfortable feel. The unique design gives you options for styling depending on your personal preferences.  

Model is wearing:   Size S        

Fabric:   97% Polyester 3% Spandex        

Details:  Ruched details    

Care:    Machine wash cold

Size:
Color:Black
#color_black
Janine dress Sale price€89,00