Skip to content

Shporta

Shporta juaj eshte bosh

Hannah Blue Dress

Sale price€49,00 Regular price€62,00

Tax excluded.


Fustani 'Hannah' duket shum tërheqës dhe flirtues. Fustani është nga një material i butë i thurur që është aq i rehatshëm për tu veshur. Përmban gjatësi maxi, dekolte të mbyllur dhe një dizajn të veqantë poshtë tek këmbët . Ne e duam mënyrën sesi 'Hannah' përshtatet në trup. Kombinojeni me takat apo atletet tuaja të preferuara.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali:100% Poliester 

Detajet: Dekolte e mbyllur

Përkujdesja:Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

______________

Fun, flirty and fabulous, the 'Hannah' dress. It's from a soft knitted fabric that is so comfy to wear. With a maxi hem, this dress features a closed neckline and a unique design down the legs. We love the way 'Hinea' fits on the body. Pair yours with your favorite heels or sneakers.

Model is wearing: Size S

Fabric: 100% Polyester

Details: High Neckline

Care: Machine wash cold

Size:
Save 21%
Hannah Blue Dress
Hannah Blue Dress Sale price€49,00 Regular price€62,00