Label Nue

Doris Natural Bodysuit

€35

Tregoni linjat tuaja trupore me bodysuit-in 'Doris'. Një bodysuit që kombinohet me çdo gjë. Krijuar nga një material i butë dhe elastik me jakë katrore, mëngë të gjata dhe sfungjerë në supe. Visheni me xhinse apo mini-fundin tuaj të preferuar.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 90% Poly 10% Spandex

Detajet: Jakë në formë katrore

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

____________________________

Show off your shape with the 'Doris' Bodysuit. A piece that goes with anything. Made from slinky and stretchy fabric, long sleeves with shoulder pads, and a square neck shape. Wear it over denim or your favorite mini skirt.

Model is wearing: Size S

Fabric: 90% Poly 10% Spandex

Details: Square neck shape

Care: Machine Wash Cold

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed