Label Nue

Betta Taupe Dress

€62

Nje fustan esencial, praktik dhe shumë i bukur. Fustani 'Betta' është berë nga material me thurje, i butë dhe elastik me përshtatje shumë të rehatshme. Paraqet dekolte të hapur, rripa të gjerë dhe përshtatje të ngushtë për trupi. Visheni me taka ose atlete.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Detajet: Përshtatje e ngushtë për trupi

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

____________________

A beautiful, basic and essential dress. The 'Betta' dress is made from soft and stretchy ribbed knit with super comfortable fit. Features open decollete, wide straps and perfect slim fit. Wear yours with heels or sneakers.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Slim fit

Care: Machine Wash Cold

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed