Label Nue

Arya Orange Dress

€149

Ky fustan shumë tërheqës por femëror është e prerë nga pëlhurë e satenit te shkëlqyeshëm për të theksuar format tuaja. Mëngët e gjata dhe të rrudhosura duken shumë tërheqëse dhe ka një bel të theksuar. Pjesa e poshtme e fustanit është plotësisht me material të satenit elastik për një ndjesi komode dhe nxjerrë në pah këmbët tuaja. Kombinojeni me taka dhe aksesorë.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Detajet: Mëngë të gjata dhe të rrudhosura

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

_________________________

This ultra-sexy yet the feminine corseted dress is cut from lustrous satin fabric to shape and sculpt the figure from within. The long ruched sleeves drape sexily off the shoulder and it has exaggerated waist-cinching due to the corsetry boning. The skirt is fully lined in stretch satin for a smooth and comfy feel and elegantly frames your legs. Style yours with heels and accessories.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% POLYESTER 5% SPANDEX

Details: Long ruched sleeves

Care: Machine Wash Cold

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed