Skip to content

Shporta

Shporta juaj eshte bosh

Aricia Stone Dress

Sale price€59,00

Tax excluded.


Fustani 'Aricia' është veshja që dëshironi të shtoni në gardërobën tuaj. Përberë nga material me thurje, i butë dhe elastik me një përshtatje të ngushtë dhe gjatësi midi. Ka mëngë të gjata, pjesa e dekoltesë e lartë dhe një përshtatje që ju jep formën perfekte. E përsosur për një dukje të përditshme.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 70% RAYON 30% NYLON

Detajet: Përshtatje e ngushtë në trup

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_________________________

Easy and versatile, the 'Aricia' dress is just the piece you want to add to your wardrobe. It's cut from soft ribbed-knit for a slim fit and falls to a midi hem. Features long sleeves, crew neckline and a slim fit that gives you the perfect shape. Perfect for those casual everyday wear.

Model is wearing: Size S

Fabric: 70% RAYON 30% NYLON

Details: Slim fit

Care: Machine Wash Cold

Size:
Aricia Stone Dress
Aricia stone dress Sale price€59,00