Skip to content

Shporta

Shporta juaj eshte bosh

Andrina Khaki Dress

Sale price€19.00 Regular price€69.00

Tax excluded.

Size:

Fustani 'Andrina' është elegant dhe komod. E bërë nga një material i butë, ky fustan është krijuar për të theksuar format e tuaja, duke ofruar një përshtatje të këndshme dhe të rehatshme. Fustani përmban mëngë të gjata, duke e bërë atë një zgjedhje perfekte për mbrëmjet e freskëta. Pika kryesore e fustanit 'Andrina' është dizajni i bukur në pjesën e para. Me një gjatësi mesatare, fustani 'Andrina' vendos ekuilibrin e përsosur mes të përditshmes dhe elegancës. Në përgjithësi, fustani 'Andrina' është një opsion i domosdoshëm në dollapin tuaj për ato momente kur dëshironi të dukeni elegante ndërsa ndiheni rehat dhe komode.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 82% VISCOSE 18% NYLON

Detajet: Dizajni në pjesën e para  

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët.

______________________

The 'Andrina' dress is a chic and versatile piece that effortlessly combines comfort with style. Made from a cozy and soft material, this dress is designed to hug your curves, offering a flattering and comfortable fit. The dress features long sleeves, making it a perfect choice for cooler evenings. The highlight of the 'Andrina' dress is its beautiful front design. With a midi-length hemline, the 'Andrina' dress strikes the perfect balance between casual and dressy. Overall, the 'Andrina' dress is a go-to option in your wardrobe for those moments when you want to look effortlessly stylish while feeling comfortable and cozy.

Model is wearing: Size S

Fabric: 82% VISCOSE 18% NYLON

Details: Front detail

Care: Machine Wash Cold

Save 72%
Andrina Khaki Dress
Andrina khaki dress Sale price€19.00 Regular price€69.00