Label Nue

Amiya Nude White Jumpsuit

€139

t'Amiya' është plot elegancë dhe klas. 'Amiya' është një jumpsuit me formë të gjerë të pantallonave që përshtatet me format tuaja. Përmban material të rehatshëm në pjesën e gjoksit për mbështetje të plotë, të zbukuruara me kristale tërheqëse dhe një rrip për të theksuar belin tuaj. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester 5% Spandex

Detajet: Përshtatje e ngushtë në trup

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_____________________

'Amiya' jumpsuit is full of elegance and class. 'Amiya' is a form-fitting wide-leg jumpsuit. Features underwired supported cups embellished with light-catching crystals and a belt to cinch your waist. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Slim fit

Care: Machine Wash Cold

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed