Label Nue

Alida Red Dress

€79

Thjesht një dukje tërheqëse me fustanin 'Alida'. Dizajnuar në një siluetë mbështjellëse që lidhet që jep një efekt përshtatës dhe të sofistikuar. Ka supet e ekzagjeruara, një dekolte në formë V dhe mëngë të gjata. Shtoni disa sandale me rrip për të kompletuar pamjen.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 95% Polyester 5% Spandex

Detajet: Përshtatje të ngushtë në trup

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët ose Pastrim Kimik

______________________

Simply sexy in the 'Alida' dress. Designed in a wrap silhouette that ties and front drape that makes it ultra-flattering. Features exaggerated shoulders, a V neckline, and extra-long sleeves. and front drape that makes it ultra-flattering.

Model is wearing: Size S

Fabric: 95% Polyester 5% Spandex

Details: Slim fit

Care: Machine Wash Cold or Dry clean

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed