Label Nue

Zeira Lavander Dress

€89

Një fustan i hijshëm dhe elegant, 'Zeira' është një nga të preferuarat tona. Prerë nga goma e shkëlqyeshme që mbështjellët për trupi në pjesën e belit dhe ijëve për të shfaqur linjat tuaja në mënyrë perfekte. Fustani me gjatësi maxi 'Zeira' ka një dekolte në formë të drejtë me rripa të hollë dhe një çarje në pjesën anash të këmbës. Visheni me taka.

Modelja ka të veshur: Masën S

Materiali: 82% POLYESTER 18% SPANDEX

Detajet: Pjesa e këmbës e hapur

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë te ulët

_________________________

Sleek and sophisticated, 'Zeira' exudes confidence and is one of our favorites. Cut from lustrous jersey that ruches at the waist and hips to flatter your figure. The 'Zeira' maxi dress has a scoop neckline with slim straps and a flattering side slit. Wear yours with heels.

Model is wearing: Size S

Fabric: 82% POLYESTER 18% SPANDEX

Details: Open leg detail

Care: Machine Wash Cold

Size:
Quantity:

You may also like

Recently viewed