Label Nue

Zahara Deep Forest Floral Dress

€49,60 €62

Prerja e fustanit jep një dukje femërore dhe klasike . Pjesa e fundit ka prerje të lëshuar me një gjatesi të duhur për tu ndier komod .Pjesa unike e fustanit janë lidheset në pjesën e shpinës që e ofron një pamje të veqante . Kombinojeni me këpucet tuaja të preferuara për të përfunduar look -un.

Numri i modelës: Modelja ka të veshur numrin S.

The dress has a shape that is just so classic and feminine. The skirt is ultra flattering and such a great length , the most unique part would be the laced up back detailing that adds that wow factor effect. add heels for an ultra stylish daytime look.

Model size: Model is wearing size S.

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed