Label Nue

Yelena Khaki Bodysuit

€35

Bodysuit-i i cili do ta adhuroni. 'Yelena' Bodysuit ka pjesën në supe me strukturë shumë të bukur, me material të mbledhur në formë ‘v’ të hapur para. Është shumë e lehtë për t'u kombinuar, si shembull duket perfekte me një fund të thjeshtë apo disa pantallona të zi.    

Numri që modelja vesh: Modelja ka të veshur masën S       

Materiali: 92% POLIESTER 8% SPANDEKS    

Detajet: Material të mbledhur dhe hapje para.   

Përkujdesja: Pastrim në makinë larëse në temperaturë të ulët

__________________________________________                    

Suit up in our latest 'Yelena Bodysuit'! Detailed with structured shoulders and gathering leading into a deep V for a bold look. Perfectly paired with a knotted skirt or beautiful black pants. So easy to mix and match!   

Model Size: Model is wearing size S         

Fabric: 92% POLYESTER 8% SPANDEX   

Details: Gathered opened front       

Care: Machine Wash Cold

Size:
Sasia:

You may also like

Recently viewed